QR kód na náhrobné kamene

QR kód alebo QR Code je originálny čiarový kód (ukážku vidíte na obrázku pri článku), pričom skratka „QR“ znamená v angličtine Quick Response (Rýchla reakcia). Kód je totiž navrhnutý tak, aby mohol byť rýchlo dekódovaný. Najčastejšie sa na dekódovanie používa jednoduchá aplikácia v mobilnom telefóne. Postup je jednoduchý – zameriate telefón so spustenou aplikáciou na kód a aplikácia “rozlúšti” aká informácia je v kóde “ukrytá”. Najčastejšie ide o krátke textové správy, odkazy na internetové stránky a podobne. Prečo by však v QR kóde nemohli byť uložené dáta o nebožtíkovi? V japonsku, odkiaľ technológia QR kódu pochádza, sa stala v podstate štandardom.

Ponúkame dva typy QR kódov:
- Textové informácie o pochovanej osobe - cena štítku 8,40 Eur
- Textové informácie o pochovanej osobe s možnosťou jednej alebo viac fotografií do veľkosti súboru 150 kB vrátane priestoru na internete odkiaľ sa údaje po zosnímaní QR kódu stiahnu - cena štítku 8,40 Eur + poplatok 5 Eur ročne za úložisko.

Materiál exteriérový Rowmark (čierny plast s pochrómovaou vrstvou v ktorej je vygravírovaný QR kód) o rozmere 1 x 20 x 20 mm

Zasielame:
na dobierku, cena poštovného 1,10 Eur
po prevode na účet, cena poštovného 0,50 Eur.